Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka po přihlášení.

Možno sa Ti niečo "zbytočné" spúšťa po štarte systému, rýchlo sa dá odhaliť napr. cez msconfig - po spustení.
Inak výborný program je starter

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny