Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící knihovna "OLEAUT32.DLL"

Ahoj všem, dneska jsem po zapnutí mého PC obdžel hlášku, že je potřeba zkontrolovat systém, tak jsem nicnemačkal a windows se zkontroloval, jenže běhemté kontroly mi napsal, že smazal knihovnu oleaut32.dll a když najel, nespustily se některé procesy jako třeba explorer.exe. Když to pustím ručně, nepustí mě to, vyjede hláška, že k tomu je potřeba oleaut32.dll, kterýchybí. Nouzový režím ani poslední známá konfigurace nepomohly. Můžete prosím poraditi,co s tím?:-)

Děkuji

dej instalační cd s windows+posledním servicepackem do mechaniky.
spusť příkaz:

sfc /scannow

jinak co ti "chybí" zřejmě patří k nějakému nefunkčnímu/spyware doplňku průzkumníka (shell extension).
můžeš si "oleaut32.dll" vyhledat v registrech, kam se ti zaryl.

1) na tom sp (3) trvas?nevim,jestli jsem to do registrou? co s tim? dik neinstaloval dodatecne z flashky... 2) jak jak

-------------------------------------------------- ------------------------------

[46.135.120.xxx], 12.02.2012 22:49, Nevyplňovat:
°%‰€#$&';<>@[]{}~≠≥≤±∑∞©®ø^
1) na tom sp (3) trvas?nevim,jestli jsem to do registrou? co s tim? dik neinstaloval dodatecne z flashky... 2) jak jak

-------------------------------------------------- ------------------------------