Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta (Geforce 315GT) - podle fotky mi připadá že je to nějaký klump

Ahoj dusud jsem se zmiňoval o grafice Geforce 315GT tak jsem si jí zakoupil a zde máte fotku té karty ale podle fotky mi připadá že je to nějaký klump chtěl bych slyšet váš názor: http://pocitace.aukro.cz/geforce-gt315-s-1gb-pamet i-dvi-hdmi-zaruka-i2087294195.html
Změna předmětu, původně: Grafická karta (Kráťa)

to řešíš celou dobu to, že v popisku u firmy má napsáno HP a na grafice HP není? Neřeš to. Dal to tam jen proto, že to je povinná kategorie, nebo si myslel, že tím nažene víc kupců, nebo kýho šlaka. Grafiky se nepadělají.