Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spyware terminator

Tak jsem si včera hrála se ST, říkám si, že dopřeju svému nb maximální ochranu a udělala jsem kompletní kontrolu systému a k tomu jsem doinstalovala nějakej přídavnej modul ST, furt mi to vyhazovalo okna ohledně podezřelejch operací v nb, tak jsem dala "podezřelé" operace zakázat, zaškrtla jsem, aby to to provádělo vždy.. Provedla vyžadovaný restart systému a najednou nešlo nic spustit, nepřipojí mě to do sítě, respektive se jen přihlásí na základní obrazovku a s windowsema nejde vůbec pracovat.. ST jsem odinstalovala, ale změna žádná.. Chtěla jsem udělat obnovu systému, ale tam mi to odmítá přístup.. Co s tím?

Na to mám technickou otázku.. Jak? Neboť pokud při startu systému stisknu klávesu F8, zobrazí se mi sice rozšířené možnosti spuštění, ale mezi nimi oprava systému není. Mám zde 3 varianty nouzového režimu (se sítí, bez, s přík. řádkem), povolit protokolování spuštění, spustit s nízkým rozlišením, poslední známá funkční konfigurace (což jsem již spustila, ale výsledek žádnej), řežim obnovení adresářových služeb, režim ladění, zakázat automatické restartování při selh, systému, zakázat vynucení podpisu ovladače a spustit ovykl. způsobem..