Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozstříhač velkého obrázku

Ahoj všem

Sháním takový program, který mi rozstříhá veliký obrázek s ikonami na průhledném pozadí PNG (např. 288x28800) na jednotlivé ikonky 24x24 PNG na průhledném pozadí.

Snad něco takového existuje, prosím, pokud někdo o takovém víte, budu moc vděčný za pomoc.

Děkuju za váš čas

Zkusil jsem imagemagick, první program, který jsem zkusil co byl bez GUI (jen přes cmd)...
Z 384 x 24624 PNG obrázku jsem dostal 16413 malých 24x24 obrázků - ovšem - nejsou průhledné !

Netuším proč, na tom velkém obrázku jsem měl průhledné pozadí, na těch malých je bílé...
Použil jsem skript

convert manyicons.png -crop 24x24 +repage output_%d.jpg

Bohužel, nejsou průhledné... :\

A mám další menší problém, průzkumník je trošku zmatený z toho množství obrázků v jedné složce. TotalCommander si s tím poradí hravě, ale nezobrazuje miniatury (což je pro mě klíčové)