Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk - jak připojit k TV bez USB vstupu?

Dobrý den, mám dotaz, ty určitě rozumíš elektronice a počítačům, myslíš, že existuje nějakej kábl kterým propojím externí disk nebo flashku s televizí? Problém je že televize má spoutu různých zástrček ale připojení pro usb ne. Díky moc za pomoc

Změna předmětu, původně: Externí disk (host)

No pokud vím, existuje DTV (setobox)do televize pomocí skart konektoru, který má vsup USB, ale problém je , že DIVX filmy maji čím dál větší komprimaci a hlavně jinou (codec) a frimware pro tu mašinku se tak často nevydává :-D