Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní telefon Samsung Z-560

Přátelé, je tu mezi námi někdo z marketingové zóny GSM?

Zajímalo by mě, kdy se v titulku uvedený mobil objeví na trhu; čekám na něj kvůli komunikaci přes HSDPA. Připojovat se v dnešní době s PDA přes GPRS zavání S/M praktikami....

Já si myslím, že se prodávat nebude. Samsung totiž začíná být pověstný tím, že bombasticky oznamuje svoje převratná technická řešení, která se ale bohužel nerealizují. Teď zase vymyslel nějaký quasikumunikátor s Windows XP (viz http://palmare.idnes.cz/HardwarePDA/samsung_sph_p90 00061109.html)

Já už jsem ten Z-560 přestal shánět a čekám na Motorolu RAZR Maxx (p.aspx). O Motorole se taky ví, že nikdy slíbený termín uvedení na trh nesplní, ale zhruba za 2-3 měsíce po jeho uplynutí to přece jenom do kšeftu dodá.