Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr klávesnice

Zdravím,

Nějak mi začla blbnout klávesnice: TATO
Tak jsem se ji rozhodl vyčistit, výsledkem je, že problematické klávesy(←, ↑, +, num enter) přestaly fungovat téměř úplně(někdy jedou jakoby nic). Co jsem četl, tak to znamená, že klávesnice odchází do věčných lovišť. Nějaké nápady na zvrat?

Popřípadě bych poprosil nějaké tipy na novou klávesnici - rád bych aby byla nízká s nízkými tlačitky, dost jsem si zvyk(Případě vstup pro sluchátka). Výbíral jsem na CZC asi hodinu ale nic mi nepřišlo vhodné. Ještě připomínám že do toho nehodlám nějak investovat, pár stovek(cca 3-400 max).

Předem díky, M.

neporadim nic konkretne, ale mozem otazku? preco do toho nechces investovat? klavesnica a mys su najviac namahane periferie PC, denne niekolko hodin do toho buchas a nechces kvalitnu klavesnicu? nechapem preco maju ludia pc za x desattisic a klavesnice za 100 Kc. Ved zdravie mas len jedno a vhodna klavesnica a mys je zaklad pri praci s PC.

Ja by som pred casom reagoval rovnako, ale...

...Pokazili sa mi uz dve high-end zariadenia Logitech, z toho jedna mys mesiac po zaruke. Sucasne mam asi 3 roky neznackovu low-end klavesnicu s klasickym rozlozenim klaves, multimedialnymi tlacidlami, funguje bezchybne, tiez ine klavesnice ktore som mal boli neznackove a ziadna sa mi nepokazila. Mal som viac ako 3 roky (davno) mys Genius a dalsie 2-3 roky inu Genius mys, ziadna z nich sa mi nepokazila.

Vlastne som chcel kupit aj Logitech klavesnicu, ale nenasiel som taku ktora ma aspon 15 multimedialnych tlacidiel a sucasne klasicke rozlozenie, mozno som tak usetril pomerne vela penazi.

Nechcem prehovarat ku kupe low-end klavesnice, len som napisal vlastne skusenosti.

Co mozem poradit je kupovat rozlozenie klaves ako si mal predtym, mne konkretne by ine rozlozenie velmi vadilo.