Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna IP + RapidShare..

Sosnul jsem něco z Rapidu(free) a dostal hodinový ban,jelikož sem vyčerpal objem dat.Tak jsem zmněnil IP a myslel jsem si že budu sosat dál,ale časový ban mám porát.Jak to můžou poznat?..myslel jsem že podle IP?.Vím,že jsou ňáký udělátka na zatajení IP ale do toho se mi nechce..Doufám,že sem neporušil náký pravidla teto poradny?

Ak zmeníš IP, tak proxy ti ostane rovnaké, takže to máš jedno. Píše sa o tom aj na na našom lokálnom fóre. Ty musíš zmeniť IP cez externý proxy ako ti to tu niekto píše. Alebo je to aj iné riešenie, ktoré je dosť zaujímavé pre iných, ale tebe nepomôže. Mať dial-up pripojenie (Orange, T-Mobile, Slovenské telekomunikácie).Okrem toho, ak si zmeníš IP v rámci lokálnej siete a tá IP sa nepoužíva, tak na tej IP budeš mať ban. Ak použiješ existujúcu, tak bude konflikt adries, ak sa prihlási pôvodný majiteľ do siete.

Edit: Tie proxy sú veľmi dobré pri použití na MegaUpload, kde máme na Slovensku len 100 portov na sťahovanie. BTW, ako je to v CZ?;-)