Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze spustit některé programy

Mám problém se spouštěním některých programů. Problému jsem si všiml až dnes.

Chtěl jsem spustit program Skype. Jednoduše poklepam na zástupce a program se spustí, objeví se ikonka v tray, a objeví se okno, ale okno se ani nestihne načíst a Skype jednoduše "spadne" bez jakýhokoliv chybového hlášení. To samé se mi stává u některých funkcí v TuneUp Utilities 2012. Chtěl jsem spustit například funkci "Zvýšení výkonu" (kde mám asi 4 doporučení), zobrazilo se mi okno a hned zmizelo. Stejně jako u "Deaktivace programů", "Deaktivace programů Po spuštění" a "Odinstalace programů".
Odboldováno. (karel)

Předem děkuji za odpovědi a omlouvám se, pokud nadpis nevystihuje problém.

omlouvám se že nepoužiju stejný prasečí tučný font jako tazatel, ale jsem estét.

Skype jednoduše "spadne" bez jakýhokoliv chybového hlášení

to je právě ono - známka že tunicí program odvedl svou službu. teď můžeš přeinstalovat.

nejdřív odinstaluj podobné clean-upy, ať tě za 1/4 hodiny nenapadne na to znovu klikat.
pak vem instalační cd windows s integrovaným posledním servicepackem, nabootuj z toho a spusť opravnou instalaci přes poničený systém - je to nejrychlejší oprava.