Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wuauclt.exe - vysoké využití paměti

Ahoj, teď se mi před pár dny začal sekat počítač a když si otevřu správce úloh, tak z obvyklých hodnot vybočuje proces wuauclt.exe, kde se využití paměti šplhá až ke 200 MB a využití CPU hodně kolísá. Nevíte v čem by mohl být problém a co je to vlastně za proces? Mám Win XP Pro SP3. Díky moc za odpověď.

To je proces, který kontroluje se na webu společnosti Microsoft aktualizace pro operační systém.
wuauclt.exe soubor je umístěn ve složce C: \ Windows \ System32. V ostatních případech, wuauclt.exe je virus, spyware, trojan nebo červ.Takže si to zkontroluj.