Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení k internetu.

WinXpPro Sp2.Po vypnutí a opětovném zapnutí počítače se nelze připojit k internetu.Pomůže "Zakázat" a opět "Povolit"připojení.
Předpokládám "jen"nějaké nastavení...jen nevím jaké.:-[ Dík.

Jak jsou ty 2 PC připojený k "internetu"? Máš v nich bezdrátový síťovky nebo klasický a připojení na nějakej wifi router? Měnils některou ze síťovek (změna MAC adresy)? Hrál sis se sítí? Jak zní ta klasická chybová hláška?

Pavel