Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volant Gembird STR-Raceforce nefungue ve hře Driver: San Fancisco

zdravim koupil jsem si tenhle volantek, nainstaloval jsem přibalené CD, připojil volant k pc, v ovládacích panelech zařízení a tiskárny se to jmenuje "Generic USB Joystick" a ve vlastnostech toho zařízení píšou že zařízení pracuje správně a function test taky dělá to co má ale když spustím hru Driver: San Fancisco volant prostě nefunguje, v nastaveních pod položkou "gamepad" jsem zvládl nastavit pro pedály akceleraci a brzdu...nic víc nefunguje...je tam i položka volant ale tam mi nic nastavit nejde a volant nereaguje. poradíte? :)

Změna předmětu, původně: Gembird STR-Raceforce (host)

Zdá se, že hra tvůj značkový volant nepodporuje.

Supported Peripherals

Windows-compliant keyboard, mouse, wired and wireless X360 controller, Thrustmaster Rally GT Force Feedback Pro Clutch Edition steering wheel, Thrustmaster Ferrari GT 2-in-1 Force Feedback steering wheel, Thrustmaster Ferrari GT Experience 3-in-1 steering wheel, Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback steering wheel, Thrustmaster Universal Challenge 5-in-1 steering wheel, Logitech Momo Racing Force Feedback steering wheel.

V diskuzi píšou, že někomu pomohlo zkopírování konfiguračních souborů z
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Driver San Francisco\Input\0x046d\0xc295
do adresáře
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Driver San Francisco\Input\0x046d\0xc???

Místo otazníků je nutno doplnit USB device ID tvého volantu.

Vidíš měl si přidat 500 a koupit Thrustaster Ferrari GT Evolution a měl bys klid.Mám ho a jede naprosto v pohodě na všech hrách.

To víš zdání klame.......

Hele znám někoho koho to "zdání" stálo tísícovku.Ten týpek se jednou vypravil do města a cestou narazil na vietnamskou tržnici.Když tak procházel kolem všiml si hezkého počítače,solidní bedna.A u něj stojí znuděná větev a dělá že něco dělá.No tak k němu ten chlápek přijde a povídá co stojí.Vietnamec který měl klobrc že by se jich pod něj mohlo schovat ještě deset najednou zázračně ožil a povídá:Jo jo jo to moc dobré pécé.Kvalitní výkoné solidní.Za tísícovku já prodám.Týpek protože se mu ten kompík líbil souhlasil a vietnamec začal sypat čaj:No no jenomže nemám jak vyzkušet musíte vy zkusit.No tak chlapík naložil kompík který byl nějak podezřele lehký a dovezl ho dom.Když ho doma otevřel byla v něm nabastlená 486 a zdroj značky "Bambusový domeček".Vidíš že nemáš věřit všemu co vidíš.