Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi/Lan drivery na NB SURNE

Asi pred tyzdnom som preinstaloval moj NB Toshiba Satellite Pro L100 z Win XP na Win 7 32bit.Najprv nesiel zvuk teraz internet.Vobec mi na notebooku nenajde ziadne pripojenia hoci WIFI na routri zapnute mam.Pripojim ho aj na kabel a nic.Dole na tej obrazovke je krizik.Dal som diagnostikovat problemy a vypisalo to: Zariadenie Intel Pro/Wireless 3945 abg ma problemy z ovladacmi alebo hardverom.Tak som si stiahol instalacku tychto driverov na mobil cez stolny PC a nainstaloval na notebook a stale to iste.Vobec to nevie najst ani Wifi ani kabel.AJ pri pripojeni kabla vobec nic nenapise.Neviem kde moze byt zas problem.

PROSIM SURNE ! POTREBUJEM NA NB PRACOVAT !!!

diagnostika problémů se sítí ve windows byla vždy k ničemu.
správce zařízení ti ukazuje všechno korektně, bez žlutých otazníků?
jestli jsi ten systém instaloval ty, doinstaluj rovnou driver chipsetu základní desky.

Asi pred tyzdnom som preinstaloval moj NB Toshiba Satellite Pro L100 z Win XP na Win 7

aha. toshitba totiž považuje kompatibilitu za sprosté slovo. připoj se k routeru kabelem, a přeju mnoho štěstí.

Tak zkus ty pro WinVista, měly by šlapat i pod Win7. Pokud ne, měl sis přechod rozmyslet, resp. si prvně zjistit, jestli výrobce ovladače dělá, a pokud ne, jestli tam jde nacpat nějaké alternativní ovladače a jakými(možná nestandardními) postupy toho lze dosáhnout.