Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se přpojit na server pomocí prohlížečů

Dobrý den, ještě před 3mi hodinami vše jelo v pořádku. Nic jsem nenastavoval, nedělal jsem nic s připojením. Na druhém notebooku, který taktéž funguje přes stejný wi-fi roater jede vše v pořádku, dokonce na jiném účtu na stejném notebooku se lze připojit. V mém uživatelském účtu, ale ne. Jede tam v pořádku ICQ, ale když chci zapnout internetový prohlížeč Google Chrome, popřípadě Internet Explorer ani jeden stránku nezobrazí a napíše, že ztránka nebyla nalezena: Chyba 102 (net:: ERR_CONNECTION_REFUSED):Server odmítl připojení. Zkoušel jsem povolit prohlížeč ve firewall a vše je v pořádku, ale pořád to píše to samé a nejde se připojit na žádný server. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Adam S.

Měl jsem stejný problém. Normálně večer jsem si hrál SAMP, no přestal mě bavit tak jsem ho vypl a zapl prohlížeč, no a nefungoval, ale ostatní programy jako Skype, ICQ, SAMP fungovaly. Dodnes nevím čím to bylo způsobeno-ráno šlo vše OK