Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Napsal by mi někdo kod php?

Sia vespolek,

našel by se tu někdo kdo by mi napsal php kod pro zapsání dat ze souboru CSV do databáze?
Jde o to že bych ten soubor vložil do formuláře a po odkliknutí by se to uploadlo do databáze a seřadilo do příslušných tabulek.
Přikládám soubor CSV

Budu vděčný a možná i odměna určitě se domluvíme.

Ještě jeden dotaz

toto je příkaz který ukládá data do tabulky v databázy $stats="playerstaty_$confid"; kde $confid je proměnlivé protože záleží co je v odkaze takže třeba upload_playerstat.php kde confid je 12.
Jak má být vytvořena tabulka v databázy aby se to do ní zapisovalo? Udělal jsem playerstaty_ ale to je blbost

toto je příkaz který ukládá data do tabulky v databázy $stats="playerstaty_$confid";

Ne toto :x:NENÍ:x: příkaz, který ukládá data do tabulky v DB. Je to pouze proměnná, která definuje název tabulky v DB.

kde $confid je proměnlivé

To asi těžko, protože $confid jak jsem psal o úroveň výše, není ve zdrojáku nikde definováno.
Jinak nechápu, čeho chceš vlastně dosáhnout. Jestli chceš definovat název tabulky podle odkazu, tak na to urychleně zapomeň (, ne že by to z technického hlediska nebylo možné). O úroveň výše píšeš, že se ti to do tabulky (s názvem "playerstaty_") zapsalo, ostatně název tabulky si můžeš udělat jakýkoliv chceš.