Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 a internet - stahování je pomalejší, než na Windows XP.

Zdravím Vás chtěl bych se zeptat čím je že se mi na (Windows 7 Ultimate CZ build.7600 x86) spomaluje internet.
Např. na Windows XP Profesional x86 mi ve stahování v uTorrent stahovalo 1,2mb/ps max. ale ve Win7 jen cca. 400-500kb/ps.
V multiplayer hrách jako Call of Duty 6 - Modern Warfare 2 sem měl v XPčkách ping (odezvu) přibližně 50-90 a všechny čtyři čárky které znázorňovaly ping.Na Win7 tak 2-3 čárky a ping 150 minimálně.

Docela rád bych si dal 7čky mám je i dost rychlé ale zasekává to ten Internet.Je to jediný problém který mi blokuje si to nainstalovat raději bych měl 7 než zastaralé XP, proto se ptám jestli by to šlo nějak nastavit nebo čím to je.

Internet mám: 10MB za sekundu od UPC.

Vše další potřebné dopíši pokud budete potřebovat.

Děkuji předem za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Windows 7 a internet. (Kráťa)

ach jo, sežen si program "everest", tam si sežeň info o chipsetu, grafice, sitovce, motherboardu a tak, z webu vyrobcu stahni ovladac pro w7.

nebo si sezen program "slimdrivers, super ovladac, genius drivers" to je ta horsi ale jednodussi moznost