Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Filmy, které nejsou 720p nebo 1080p se sekají.

Dobrý den,
když na svém Laptopu koukám na seriál nebo film, který neni v HD tak se někdy seká. Laptop je úplně nový, tak nevím čím by to mohlo být.
Seká se většinou, když neni pořád na místě, tím myslím, že když se pohybuji(zvedám notebook,otáčim ho), tak se seká. Laptop neni není nějak poškozen, jen byl byla obrazovka párkrat uhozena, ale jenom lehce, můj bratranec zkoušel něco s monitorem, jak je stabilní.

Intel Core i5 2430M s frekvencí 2,4 GHz
4gb RAM
AMD Radeon HD6470M.

Předem děkuji za odpověď.

zásadní věc: nepíšeš čím to přehráváš (takže nemohoucí windows media player) a jaké balíky kodeků jsi doinstaloval.

Seká se většinou ... když se pohybuji(zvedám notebook,otáčim ho), tak se seká.
Laptop neni není nějak poškozen, jen byla obrazovka párkrat uhozena, ale jenom lehce, můj bratranec zkoušel něco s monitorem, jak je stabilní.

nemám slov.

ten neergonomický odpuzující hnus co se mi spustí v jakékoli verzi win mě vždy přesvědčí, že na něco takového budu sahat leda klackem.
mlhavě se mi vybavuje, že můj media player takto nevypadal, ale netuším kde a proč bych ho dnes hledal - abych kvůli němu musel stejně doinstalovávat filtry/kodeky, zakazovat mu lozit na internet, a potkávat nápis "ms".