Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje WIFI

Dobrý den,
může mi někdo vysvětlit jak funguje wifi adaptrér ? Jde mi o to, jestli je propojen s Internetem a vysílá Wifi připojení, a nebo funguje jako normální adaptér ...?

Človeče, máš TOTÁLNY chaos, co sa týka pojmov a terminologie.

Slová ktoré užívaš, pre Teba neznamenajú NIČ, inak by si nemohol použiť slovné spojenia ktoré si použil.

Ak máš záujem neco vedieť, nastuduj si úplne základy. Link na Wiki si dostal.