Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset - Vyhořela nám grafická karta

Dobrý den chtěl bych poradit.Měl jsem starý počítač a když jsem ho zapnul monitor nereagoval a byl vyplý.Když jsem po hodině zmáčkhul reset počítač opět fungoval.Ted se mi rozbil.Vyhořela nám grafická karta a chci si koupit novou když si jí koupím a vložím tam myslíte že počítač bude fungovat normálně nebo to může být i něčím jiným že nefunguje moc díky
Zmena predmetu, pôvodne: Reset (los)

Děkuji za odpověd chtěl bych co nejdrříve hrát a pořád se rozmýšlím zda bych měl zakoupit novou grafickou kartu ale zárověn se bojím že to bude něčím jiným a nebude fungovat ale i tak díky

Do starého, rozbitého počítače sa nová karta nekupuje. Zvlášt né, ak vieš málo o hardware.

Kúpi sa nový počitač, alebo sa kúpi z druhej ruky, nový starý funkčný počítač. Sú za skutočne smiešne ceny.

děkuji asi to udělám ale nevím jestli to neebude moc drahé a kde by se takovéto levnné z druhé ruky daly sehnat na aukru toho nic moc není a jiné tzřeba repasovné na čem by se daly hrát hry jako je WoW,League of lgends nebo call of duty neznám nemohl by bys mi s tímhle ještě poradit a mockrát děkuju :)

Vykašli se na aukro, kde je to samej podvodník a poptej se po kamarádech, známých, jestli se někomu neválí něco doma. Jinak zkus bazary jako kuku.cz, boxed.cz apod. Tuším že dávají i omezenou záruku jistota je, že to bude fungovat. Koupil jsem u nich několikrát a nebyl problém. Jsou to většinou počítače z firem, takže značkový sestavy, žádnej bastl na koleně, seženeš k nim obvykle i ovladače na webu výrobce.