Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ewido anti-spyware 4.0

Několik dní jsem testoval tento prográmek, navštěvoval "pochybné a nebezpečné" internetové stránky
a zaneřádil jsem PC havětí všeho druhu při zapnutých programech NOD32 a Zone Alarm. K testování byly použity programy s posledními aktualizacemi: Ad-aware, Acronis Privacy Expert Suite, Spybot S&D, Webroot Spy Sweeper, Spyware Doctor a Ewido anti-spyware. A právě Ewido dokázal detekovat nejvíce ohrožení.
Ewido má velmi příjemné a přehledné grafické rozhraní včetně češtiny.
Třicetidenní zkušební verze nemá žádná omezení.
Licene na jeden rok stojí 688,-Kč.
Funkce:
*Heuristická analýza pro detekci neznámých hrozeb
*Procházení a čištění systémového registru Windows
*Podpora testování NTFS-ADS
*Komplexní definice pro vyšší odolnost proti různým variantám malware
*Analytické nástroje (při startu, dostupných připojení a procesů)
*Procházení obsahu archivů
*Bezpečná detekce a odstranění DLL-Trojanů
*Generická kryptická detekce pomocí emulace
*Generická detekce
*Automatické léčení infekcí
*Karanténa pro podezřelé soubory
*Vícejazyčné uživatelské rozhraní
*Sledování celého systému v reálném čase
*Test paměti detekuje aktivní hrozby
*Vlastní ochrana na úrovni vrstvy jádra zaručuje neustálé sledování
*Každodenní aktualizace databáze
*Automatické online aktualizace
Odkaz: tpl01

Včera si synek stáhnul nějakou hru a po instalaci jsme měli v PC několik trojanů a spuštěný mIRC. Aktualní Avast, AdAware nereagovali. Přes HijakThis jsem něco odstranil, smáznul jednu složku v System32 . Pak mne napadlo Ewido- stánul, spustil jsem. Našlo ještě trojany + odhalilo trojany v zazipovaných souborech Serials and Cracks.Vypadá to, že je PC po vyčištění vpořádku. ( drobná poznámka: PC je dospělého syna a co na něm má není můj problém - já používám Kubuntu Linux)

Před skenováním si vymaž obsah Cookies, Temporary Internet Files
a dej volbu Vyčištení ve Vlastnostech HDD ( Tento počítač ), Zobrazit soubory
a smaž všechny složky, kromě index.dat a desktop.ini
a pravděpodobně se počet nalezených problémů zredukuje na nulu.
Ve tvém případě obdobně ve Fifíku.