Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ext. HDD - když HDD připojím k PC tak to nic neudělá

Dobrý den, mám takový problém. Do televize LG jsem připojil ext. HDD a řekl jsem si, že si nahraji nějaký pořad.
Na televizi se objevila tabulka, ře HDD potřebuje naformátovat inicializovat, ale jaksi jsem přehlédl informaci, že se potom nebude moci používat v PC. Teď když HDD připojím k PC tak to nic neudělá.
Nemohli by ste mi poradit aby se HDD znovu načetl tak jak má?
Předem děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Ext. HDD (Kráťa)

Zdravím Vás a prosím o radu.
Mám stejný problém jaký se tu řeší. Koupili jsme televizi LG 42LM860V a teď jsem si k ní dokoupil HDD 500Gb.
Při pokusu o nahrávání z TV jak už tu bylo psáno, televize přeformátuje celý disk, který potom nejde použít v PC.
Ve správě disku se zobrazí Unkown format bez písmenka a nejde s tím nic jiného udělat než odstranit oddíl a nově naformátvat.
Je nějaká možnost tento disk rozdělit tak, aby část disku TV neviděla a nemohla přeformátovat pro svůj systém?
Zkoušel jsem i podle některých rad v programu vytvořit oddíl a skrýt ho, ale při připojení k TV se stejně naformátuje celý disk.
Díky za jakoukoliv pomoc a radu.

Ahoj, díky za radu, ale už jsem zkoušel několik takových možností. Rozdělil jsem disk a obě časti naformátoval, potom naformátoval pouze jednu část, u dalšího pokusu naformátoval a skryl jednu část. Ale pokaždé TV vytvoří jeden oddíl a naformátuje celý disk. :-/
Ale divné je že na disku už od výrobce je jeden oddíl asi 47Mb oddělených které TV nevidí a nespojí, takže to určitě nějak jde, ale nevím jak.