Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tento návod na pořízení screenshotu na Androidu pravdivý ?

Dobrý den, někde sem četl, že v androidu se pořizuje sreenshot stisknutím zároven tlačítka home a vypínacího/zamykacího tlačítka.. Je toto pravda ,nebo to je jen někoho sranda, protože jsem někde četl, že těmito dvěmi tlačítky, když se stisknou zároven, tak se provede hard reset telefonu a vše bude pryč.Jaká je tedy pravda ? Děkuji

Jen tak pro srandu to ted zkousim na Galaxy Gio, pri stisku obou zaroven se fon jen zamkne, pri delsim stisku bud nabehne dialog "moznosti telefonu" nebo "posledni" spustene aplikace, at to zkousim jak zkousim screenshot se nedari :-D