Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit PC

Dobrý den, mám problém se spuštěním pc. Dnes jsem byla normálně na pc ale sekl a tak jsem ho restartovala. Ovšem pak při načítání se objevili po celé obrazovce zelené puntíky a načte se jen do obrazovky kdy mi dole nabízí najetí do BIOSu a potom už jen černá obrazovka a zelené puntíky. Nesetkal jste se s tím už někdo?

teď už je to tak že se mi ukáže nabídka abych vybrala jak spustit WIndows jestli normálně nebo nouzový režim a tak..když dám normálně ukáže se logo Windows jak se načítá a všude puntíky ale už modrý pak černá obrazovka s puntíky a pak jak kdybych to restartovala zase znova de všechno dokola