Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s Win 7 CZ

Ahoj potřebuji poradit : mam Win 7 při instalaci jsem zadával vše na Czech republic , ae mám to v Anglickym jazice :( , když dam jakože stáhnout češtinu tak mi to na konci napíše není přístup k internetu , nevíte co stím ???

když dam jakože stáhnout češtinu tak mi to na konci napíše není přístup k internetu

To jako stahuješ ještě před dokončením instalace? Máš nastavený přístup do internetu (podle údajů providera)? Jestli to je v EN, tak tu instalaci zopakuj - je to pár (možná pár desítek) minut a dávej většího bacha. Instaluješ to doufám z boot DVD.

Predpokladejme, ze je to novy pocitac s predinstalovanym obrazem.
Prvni, na co se te instalace ptala byla volba instalace CZ nebo EN systemu bez moznosti to v budoucnu menit!
Zrejme jsi necetl a spustil instalaci anglickeho. To, ze tam nastavis ceske prostredi neznamena, ze budes mit system v cestine.

Vezmi si manual a proved instalaci do firemniho nastaveni a zopakuj to s cestinou.

Ked k tomu byli dane Win7, tak preco sa tam snazis nieco instalovat a este urcite z vlastnorucne paleneho anglickeho DVD?
PC (prevazne notebooky) ktore su dodavane s Win maju zvycajne moznost obnovy Windows na vyrobny stav, citaj navod je to tam napisane (macka sa nejaka klavesa pri spusteni a vybere sa factory recovery).