Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha zpráv u dvou mobilu a jejich sloučení ??

Dobrej, potřeboval bych nějaký program, který by mi umožnil sloučit zprávy ze zálohy do jednoho celku, který bych si pak dal do mobilu, používal jsem teď dva mobily nokii 5530 a nokii n97 a v každé je cca 1000 zpráv a potřebuju ty zprávy z 5530 dostat do n97, když nahraju jednu zálohu tak se smaže vše co v tom mobilu bylo předtím, takže si nevím rady. díky

V tom nokiackym paskvilu to asi neuděláš. Musel by sis sehnat nějaký normální program na správu telefonu. Zkusit můžeš třeba Oxygen Phone manager, sice je placený, ale nemá moc omezení v trial verzi, mohlo by to jít. Přetahat tam SMS z jednoho founu, pak z druhýho a pak je dát všechny do jednoho. Ještě je tuším Mobil Edit.