Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakování hovorů - android

Zdravíčko. Potřeboval bych program kterej by pořád opakoval hovory na dané číslo (na starych SE to šlo, jednou se dalo opakovat a pak to opakovalo furt).
Jde o to když mi to jeden blb schválně nebere, aby mu to pořád volalo a já to měl na sluchátka.
Nevíte nějákej takovej program na marketu? Dík

No von to je známej, toho moc buchat nebudu :D Já vím že mi to kolikrát zebere když sem mu volal třeba po desáté. Takovejhle prográmek by mi moc pomoch, mohl bych mít furt sluchátko v uchu a on by to prostě zebrat musel, protože ten mobil potřebuje na práci