Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na JAVU? Neumím zkompilovat do JAR

Situace je taková - stáhl jsem si pěkný program circuit.jar, ke kterému dal autor i zdrojové kódy. Potřeboval bych tam něco drobného změnit. V Javě nedělám, tak se v tom plácám. Když to vezmu od konce:
Rozbalil jsem dotyčný program příkazem
jar xf circuit.jar
to mi vytvořilo soubory *.class a ve složce Meta-inf soubor manifest.mf
když to pak zase sloučím příkazem
jar cf circuit.jar *.class
vytvoří to soubor o 14 bajtů menší a nejde spustit.
Co dělám špatně?
V tom manifest souboru je napsáno Created-By: 1.6.0_22 (Apple Inc.)
Já jsem stáhl Javu jdk1.7.0_03 - mohlo by to být jinou verzí?

To nemluvím o tom, jak jsem pracně překládal ty originální .java soubory na výsledný circuit.jar, který také nefunguje, tak jsem to chtěl ověřit rozbalením toho funkčního.

Samozrejme ze musis z cmd, jinak neuvidis vypis chyby (a idealne i spoustet programy odsud). A kdyz to rozbalis mas v manifestu radku s Main-Class?

Mám, ale nějak to asi nepobral...
Manifest-Version: 1.0
Created-By: 1.6.0_22 (Apple Inc.)
Main-Class: Circuit

Zkusil jsem to kompletně zadat z příkazové řádky:
jar cfe circuit.jar Circuit *.class
neboli vstupní bod definovat odtud a zdá se že už to jde...
achjo...
Jdu zkoušet překládat zdrojáky...