Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač zamrzne krátce po startu na Biosu

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na jeden problém. Když zapnu pc, chvíli vše běží ok až do úvodního bios/matherboard okna, kde vše zamrzne. Problém jde však vyřešit, jak jsem zjistil velice jednoduše - stačí vytáhnout myš z usb portu na pár sekund a vše se později přejde samovolně jak má, až do úvítacího Windovs. Nevíte, jak toto vyřešit, abych neustále nemusel vyndavat při startu myš z portu? Dějuji za odpověď

Sestava: zákl. deska: MSI 770-C45 AM3/770/DDR3; procesor 4-jádrový AMD Phenom II x4 810, graf. karta - Msi GeForce 250 GTS Twin Frozr 1Gb-OC PCIE 1GB DDR3, paměť Corsair XMS3 Dual kit 2x2048MB 1333MHz CL9 DDR3, myš Genius X-scroll GM-04003A, Windows Xp Professional verze 2002, Service pack 3

Objevil se samozřejmě sám od sebe, pár týdnů po nainstalování nové myši, nevím, proč její přítomnost brání ve spuštění a k rozjetí dalších systémových procesů, když se dostanu do Biosu, a opět ji zandám do USB portu, nefunguje ani klávesnice, což mi nejde do hlavy..

Lama těžko, ovladače tam byly asi nainstalovány hned, respektive windows vše rozpoznal (ovladače jsem k myši přímo nedostal), a tak pracovala několik týdnů jak měla, nevím kde je tedy chyba, zkusím někde sehnat ještě ovladače a přeinstalovat, jiný usb port to neřeší, ale zkusím to pak ještě prohodit do předního, zda bude nějaké zlepšení, jinak díky za snahu o pomoc.