Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype problem pri instalacii po aktualizacii

Zdravim. Potreboval by som poradit. Kamaratka spustila aktualizaciu skpype-u a v polke akutalizacie ju jednoducho zrusila. Skype normalne este vypla(odhlasila sa). Na druhy den uz ale v pocitaci nemala skype vobec. Potom skusala stiahnut nejaku instalaciu z skype.com a hned na zaciatku (tesne po tom ako vybrala jazyk) jej vyhodilo(vhadzuje) okno s "pri pokusu o vytvorenie zlozky C/Users/meno/Appdata doslo k chybe". Novu instalacciu spustila este predtym ako vymazala skype z registra, ale aj po vymazani z registra vyhadzuje stale to iste. Pozna to niekto. Uz som prebehol par for, ale take nieco som este nenasiel. Pouziva Windows 7. Diki vopred.

Smazal bych Skype nejen v Program Files a registrech, ale i jinde:
Některé složky Skype ve Win7

C:\Program Files (x86)\Common Files\Skype
C:\Program Files (x86)\Skype
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Nabídka Start\Programy\Skype
C:\ProgramData\Skype
C:\Users\vaše_Win_jméno\AppData\Roaming\Skype

Povolte zobrazování skrytých souborů a složek. V registru má Skype kolem 700 zápisů.
VD