Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování z karty na kartu

Mám v telefonu xperia mini kartu microSD 2GB ale už mi nestačí a tak jsme si koupil microSD 8GB. Bude po té všechno (myšleno software) fungovat jak má, když prostě celou kartu jen zkopíruju na druhou kartu, nebo se budou muset programy přeinstalovat ? Děkuji

pokial sa to kompletne skopíruje-pozor na skryté súbory na karte-tak to fungovať bude,akurát niektoré aplikácie,ktoré používajú výrobné číslo karty pri aktivácii sa budú musieť znovu aktivovať a aplikácie,ktoré boli náhodou predinštalované na karte dodávanej s telefonom stratia licenciu,tie obvykle tiež ako aktivačný kod používajú výrobné číslo dodávanej karty výrobcom-rôzne office mobile a podobné aplikácie,ktoré sa občas objavujú na dodávaných kartách od výrobcu telefonu...