Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 928940930.exe

Prajem dobrý večer.

Takýto názov bežiaceho procesu sa mi objaví v správcovi úloh po načítaní OS XP.Zaťažuje procesor cca na 40 percent.ESET ho detekoval ,ale zároveň vypísal že ho nedokáže zmazať.Skúsil som aj Super antispyware nepohlo.Proces sa dá v správcovi úloh vypnúť ,ale neviem čo to je a čím by som sa mohol zbaviť toho paškvilu.

Prinajhoršom rovno naformátujem a preinštalujem celý HDD,teraz by som chcel hlavne zistiť prečo mi nenačítava web stránky....podotýkam ,ža mám pri stolnom PC notebook a pripojenie na poskytovateľa je OK a ako som písal aj v PC po kliknutí je načítaná IP adresa aj všetky ostatné záležitosti ako východzia brána ,DNS a pod.ale stránku nie a nie načítať:-/

Tak ty máš počítač zasranej jak jetel a ještě se chceš dostat na net aby to byla tutovka, jo? Nejdřív bych vyškubnul kabel ze síťovky a pak se to pokusil léčit v nouzovém režimu. Nástroje by se jistě našly. Ještě bych se podíval z toho zdravého notebooku jestli na ten neřád není nějaký spec. program. :-)

viry/trojany/spyware občas přepíší winsock knihovny kvůli přesměrování provozu, nebo doplní blokování do hosts souboru, nebo nastaví svoji fízlovací a přesměrovávací proxy.

čili odpojit od internetu a toto zkontrolovat.
najít odkud vir startuje a smazat. zároveň smazat místa spuštění.
v registrech zkontrolovat i asociace na .exe a .htm
nejspíš se bude hodit stáhnout winsockfix - anebo prostě spustit opravnou přinstalaci, tj. nabootovat z instalačního cd.

Tak som to hodil na bod obnovenia systému deň pred spustením už spomínaného COMBOFIXu a ajhľa ,stránky mačítavanie OK .Stiahol som si Ultra Proces Manager vyhľadal som nežiadúce procesy ,zmazal a už sa mi tam ten prevít neobjavuje.Zatiaľ vyzerá všetko OK.

Ďakujem všetkým za príspevky ,najmä užívateľovi Boening.Dľa jeho odkazu som sa dopracoval takpovediac k pozitívnemu výsledku.