Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s načítáním www stránky flash....

Dobrý den,
mám problém s načítáním stránky flash-01.geewa.com
Tahle stránka se mi dříve bez problému načetla a v pohodě jsem se tam dostala až do včerejška.Neustále mi to vlevo dole v liště přeskakuje na nápisy čekám na flash-01.geewa.com a na přenáším data flash-01.geewa.com
Stránka se ale vůbec nenačte.Nevím,kde by mohla být chyba,nenašla jsem v pc žádné nastavení blokování této stránky,nepomáhá ani odblokování vyskakovací oken apod.
Může mi někdo prosím poradit?

Použivám Kerio personal firewall,Avast,dále pak Spybot a Ad aware.Tyhle programy mám nainstalované dávno,až do včerejška se mi stránka zobrazovala.Takže vylučuji,že mi některý z těchto programů tuto stránku blokuje.Nenašla jsem v těchto programech žádné nastavení pro blokování této stránky.Jsem na MD,takže na pc chodím jen doma.