Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-RAM

Lze používat DVD-RAM Panasonic LM-AD240ME i v PC vypalovačce? Mám Vypalovačku která skousne i médium v cartridgi - pro šťouraly:-p

Možná by nebylo od věci uvést i typ té vypalovačky. A jestli je to vůbec DVD mechanika. Pak se dá zjistit, jestli DVD-RAM podporuje (aspoň čtení).
Z té poznámky o cartridgi zatím vyvozuji jen to, že se jedná pravděpodobně o nějaký historický kousek, který v době svého vzniku o DVD-RAM ani neslyšel ;-)

Teď jsem si uvědomil, že ten dotaz byl asi na to, jestli je to médium obecně použitelné v PC, v mechanice která zvládá DVD-RAM.
Ano, mělo by být. Sám používám několik oboustranných DVD-RAM médií (které jsem vytahoval z cartridge) a které fungují bez problému. Jen se dají špatně chytit do ruk a je nebezpečí jejich ohmatání.