Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus recovery

Chcel by som sa spýtať ako urobit obnovu systému na Notebooku Asus,ale mám taký problém partícii kde je recovery systemu, niekto pridelil písmeno a urobil ju viditeľnú v mojom počítači a teraz je problém v tom že neviem urobiť recovery systému lebo program na obnovu ho nevie nájsť a nedokážem ani vytvoriť recovery DVD lebo dáta v tej particii maju 15GB. Pri boote počítača stláčam F9 a dá mi len možnosť naštartovať Win ktorý tam je.
Poradte prosim ako na tento problém.

No škoda, že som si radu, ktorú si dostal nečítal skôr, než som notebook poslal do Asusu. Mal som ten istý problém a tí fasi mi iba preinštalovali windows a partíciu recovery mi úplne odje.ali. Ešte aj ten office starter 2010 mi zmazali. Skrátka, preinštalovať win viem aj ja, chcel som mať len notebook v stave ako od výroby. Od kúpy mi obnova systému cez recovery nefungovala. Šuflikanti