Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s NAT, Router TP-Link TL-R402M

Zdravím, mám problém s NAT, snažím se to vyřešit už asi rok, ale bez výsledku, tak jsem se rozhodl že se obrátím na vás :)

OS: Windows 7 Ultimate x64
Router: TP-Link TL-R402M,.. a mám to kabelem rovnou do pc ;)

Blokuje mě to hodně v company of heroes a v cod mw 2.. ale i celkově bych to chtěl vyřešit :)
Kdyby jste chtěli víc informací,.. samozřejmě dám:) ... vím že už se to tu řešilo asi mnohokrát, ale nikdy sem to z toho moc nepochopil.

Díky moc :)

Treba nastaviť ten Tvoj router:
1. Vypnúť DHCP - nastaviť statickú IP adresu PC
2. Presmerovať porty z WAN do LAN - portforwarding (ktoré to sú a aké protokoly - povie konkrétna hra)
3. Nastaviť DMZ enable - adresa =IP Tvojho PC

Jo jo, to bude ono..

Heslo od nastavení routeru admin, admin nejde takže sem volal poskytovateli od ktereho máme i router, odmítá vydat heslo, nechapu proč.

Vzádu na routeru je reset.. ten by to měl resetovat na tovarni nastavení, kde je v popisu heslo a jmeno admin, admin ale nic to neudělalo..