Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přepnout zvuk do repro v monitoru

Dobrý večer,
už 7 let mám tento monitor
http://www.alza.cz/lcd-displej-hyundai-x71s-17-cer ny-d64897.htm

A chtěl bych se zeptat co jak mám nastavit,aby šel zvuk v monitoru,ne že by mi na tom nějak záleželo,zkrátka chci jen vyzkoušet zda fungují.Ale koukal jsem po celém monitoru a nikde jsem ty repro nenašel,divné...
Pokud potřebujete ještě nějaké info,napíši.děkuji za odpověď

"Ty repro" budú schované pod plastom, takže ich neuvidíš, jedine ak otvory (mriežky), aby mal zvuk odkiaľ vychádzať.
Repro sa nenastavuje, ale zapojuje... asi tak, že prepojíš stereo káblom výstup zo zvukovej karty počítača so vstupom v monitore.