Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nejde zapnout

Dobrý den mám problém mám notebook Asus F5N a nejde zapnout. Kyž ho připijím do zdroje tak se royblikají kontrolky na nabíjení, zapnutí a čtení hard disku a víc se nestane, nevíte někdo co s tím? Děkuji

Aha,takže za 2 a půl dne sis konečně vzpomněl nebo uvědomil,že je to v koncovce.Sice nevím jestli myslíš na tu kabelu nebo v notebooku,ale to je asi jedno.
Takže uvažuj:
1/umíš to sám opravit,případně rozebrat,opravit a zase složit?
2/jestli ne,znáš někoho,kdo to umí?
3/jestli ne,odnes to do servisu
4/jestli ne,hoď to někam do skříně nebo do kontejneru a surfuj třeba na tomhle.To nemá napájení.

Dobrý den, mám notebook Lenovo starší. Do teď šel v pohodé a z ničeho nic nejde zapnout. Včera jsem musela chvíli přidržet čudlík a naskočil a dnes už vůbec. Nevíte co s tím může být? Kontrolky na baterku a napájení svítí. Děkuji Katka