Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno free hosting+více účtů??

asi trapnej dotaz..Je možno utvořit kdekoliv, třeba "xhostingu"více free účtů,myslím u jednoho poskytovatele? Mám providera PODU a 5IP,Chtěl bych pro známé pár vjecí upnout a občas je měnit.Jsou lamy a neumí FTP a já zas lama na Rapida nebo megáč.Jen mě zajímá jestli to jde.Nejlepší by byl link v cz jak nahrávat na výše uvedené servery a jestli jsou pro UPload grátis a kolik MB dávají.
PS: jdu samozřejmě googlit,ale možná i tu mi někdo pomůže....

Ono by to šlo, ale většina free hostingů má v Podmínkách něco, co bys musel porušit. Třeba, že nesmíš nadměrně zatěžovat server, nebo že nesmíš používat službu k ukládání a výměně souborů, atd.
Podívej se raději na eDisk edisk.cz je to česká služba, myslím, že je snáze k pochopení, než RapidShare (alespoň tou češtinou).