Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chtel bych na windows 7 rozbehnou php

dobry den
chtel bych na windows 7 rozbehnou php (abych to nemusel upovat na nejaky webhosting a mohl si prohlizet skripty hned)
ale vubec nevim co zvolit...

skusil sem easyphp ale znejakeho duvodu nejde pustit
PHPTriad sem cet ze je stary a dal se nevyviji (myslim ze neni kompatibilni ani s xp)

jel sem taky podle http://myego.cz/item/instalace-apache-mysql-a-php- na-windows ale zasekl sem se u stahovani souboru (u verze apache a nejake binarni verze)

prosim o radu jaka by byla pro me nejjednodussi varianta a popripade co musim vsechno stahnout aby mi php jelo na apache
predem dik
Změna předmětu, původně: php (windows 7)
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

tak jsem to instnul ale mam "mensi" problem
stranku to nezobrazi...

projekt1.php (co pisu do prohlizece)

Přístup odmítnut!

Nemáte právo pro přístup k požadovanému objektu. Buď je chráněn proti čtení, nebo není serverem čitelný.

Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

Error 403

localhost
Apache/2.2.21 (Win32) mod_ssl/2.2.21 OpenSSL/1.0.0e PHP/5.3.8 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

file:///C:/test/projekt1.php (kdyz napisu tohle tak to zdrojak zobrazi)

a kdyz script upnu na webhosting tak to jde na 100%

vcem muze byt chyba?

Co pořád vymýšlíš? Není místo různého zkoušení rychlejší si přečíst, kam je defaultní cesta nastavena?

V adresáři s Apachem si najdi soubor httpd.conf a v něm řádek DocumentRoot.

Tam si to můžeš změnit jak chceš.

# DocumentRoot: The directory out of which you will serve your
# documents. By default, all requests are taken from this directory, but
# symbolic links and aliases may be used to point to other locations.
#
# DocumentRoot "c:/wamp/www/"
DocumentRoot "c:/test/"

bohuzel ne.

do c:/xampp/htdocs/ nahraju projekt1.php nebo test.php nebo index.php to uz je jedno...
do prohlizece napisu projekt1.php a napise to:

Objekt nenalezen!

Požadované URL nebylo na tomto serveru nalezeno. Pokud jste zadal(a) URL ručně, zkontrolujte, prosím, zda jste zadal(a) URL správně, a zkuste to znovu.

Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

Error 404

localhost
Apache/2.2.21 (Win32) mod_ssl/2.2.21 OpenSSL/1.0.0e PHP/5.3.8 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

ps: kdyz ten server vypnu tak to napise:

Jejda! Tento odkaz je pravděpodobně nefunkční.
Návrhy:
Hledat na stránkách Google: