Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvukovka SB Live 5.1

Asi před rokem jsem nainstaloval zvukovku SB Live!5.1. Nyní jsem si koupil bedny 5.1, ale za boha nemůžu oživit subwoofer. Už jsem postahoval nové ovladače a pořád nic! Repro jsou v pořádku na jiném compu jedou. Slyšel jsem názor, že tato zvukovka umí jen 4.1! Máte s tím někdo zkušenosti? Systém XP, integrovaná zvukovka v BIOSU zakázaná.
Díky za každou radu!

Prohazovat ty jacky jsi asi zkousel (jestli pak bude subwoofer hrat a misto neho zmlkne jinej reprak)...

Jinak me napada jenom prekontrolovat, jestli mas zaskrtnuty Speaker settings -> Bass management -> Bass redirection (defaultne je to prej vypnuty).

P.S. - kdyby nic neslo, muzes zkusit ovladace kxproject.com - jsou to vynikajici alternativni ovladace pro sblive, jenom uz dost stary. Aspon vyloucis moznost, ze by to bylo ovladacema.