Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problémy s FPS - COUNTER STRIKE 1.6

Dobrý deň , už dlhšiu dobu mam taký problém, že v CS mi padajú fps + mi pritom seká myš (bezdrôtová). Predtým myš vôbec nesekala a FPS sa držali na hranici 99 všetko bolo dobré . Skúsil som preinštalovať CS no nepomohlo potom aj steam tiež nepomohlo, povysával som si PC, vyčistil ho antivúrusom proste som si vyčistil celý počítač no nepomohlo ;/
Moja konfigurácia 27761481.png
Prosím o POMOC
Na hry mame naozaj hernu poradnu, takze kto si mysli, vie dany problem vyriesit nech ho riesi tam. Lock (fleg)

A proč nevyzkoušíš jinou myš,když je ta stávající v podezření?
Měl jsem chvilku Genius na baterky a kurzor mi zdrhal hore doprava,tak jsem ju zahodil a byl klid.Nemyslím si,ale že je to myší.Povypínej všechno co nepotřebuješ,než pujdeš hrát.Nenainstaloval jsi něco a od té doby se to seká?Něco co papá výkon,pamět.Nemuže to být třeba zpomalenej internet,nepřipojil se někdo?