Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam si ukládat poznámky?

Ahoj. Mohli by jste mi doporučit nějakou webovou službu, kde bych si mohl ukládat nějak přehledně poznámky? Nechci aby to mělo zbytečně nějaký editor. Dále nechci abych to musel stahovat. Chci aby to byla online služba, kde si můžu kdykoliv najet aniž bych měl daný program nainstalovaný.

Díky MiraCZ

Na poznámky přístupné odkudkoli, kde je internet jsem kdysi známému nainstaloval na Webzdarma forum MiniBB (tenkrát ty googlevěci nebyly). Nadělal si tam pro přehlednost asi 4 kategorie, přístup je tam na heslo a používá už snad 6 let.