Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s 9600XT - Windows se nerozjede, nebo mám ůplně šílený obraz

Ahojky

Mám VELKÝ problém s mojí novou grafikou ASUS 9600XT 128mb VIVO.Karta funguje skvěle až do nainstalování ovladačů kdy se buď windows vůbec nerozjede a nebo mám ůplně šílený obraz(Pruhy,barvy se mi rozutečou do všech stran,místo bílé mám fialovou atd zajímavé je že se obraz rozděli do pruhů a zastaví se ale windows dál běží jsou slyšet zvuky )Zkusil jsem i omegy ale beze změny.Karta je upozorňuji v absolutním pořádku(Kdyby byla v háji pruhovala by i v BIOSU při startu a to nepruhuje).Ovladače čipové sady mám pochopitelně nainstalované verze XPéček je Professional SP3 ani ne týden stará.Ovladače z nvidie tam pochopitelně už nejsou,zdroj má výkon 413W což je na kartu habaděj a systém funguje jen v nouzáku nebo v režimu VGA.Prosím vás poraďte mi co s tím mám dělat už s toho vzteky skoro běhám po stropě3-[:-):-D
Změna předmětu, původně: Problém s 9600XT
fakt všichni ví, co je 9600XT...
(Kráťa) (Kráťa)

že karta neproužkuje v BIOSu nic neznamená. Velmi pravděpodobně je vadná nějaká paměť ze segmentu, který se nepoužívá pro textmode nebo základní VGA režim. Už jsem se s tím setkal (tenkrát to byla nějaká nvidie)

Byl to pouhopouhý čurbes v ovladačích,popravdě řečeno jsem měl taky chvíli strach že je ta karta kaput.K mému zjištění ta karta nedovede pracovat se standartním ovladačem ve windows takže tohle dělá.No a pak už jsem jenom přehodil rozlišení v Catalystech no a karta šlape jak hodinky.Je fajn si zase po měsicích utrpení s FX5200 a 6200 zahrát s vyhlazováním.......označte dotaz jako vyřešený prosím.

Je fajn si zase po měsicích utrpení s FX5200 a 6200 zahrát s vyhlazováním.
No pokud hraješ deset let starý hry, tak snad. Jinak ta karta je starej drek s výkonem k dnešní době už dávno nedostačujícím. Vůbec celý AGP je mrtvola.