Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Joomla na endora.cz - zaseknutí na předinstalační kontrole

Snažím se nahodit na free hosting enodra.cz joomla 2.5.1 protože WP mi nevyhovuje. Stáhnu kompletní balík joomly, rozbalím na C:/ a pak nahrávám přes total commandera na FTP. Po nahrátí jsem označil vsjo na efTýPýčku na 777 a po spuštění instalace odkliknu jazyk češtinu.
Dále se instalátor tváří jakože pracuje, ale neděje se dlouho nic...
[http://pc.poradna.net/file/view/8533-joomla-png]

tohle se tam vrtí, vrtí a kde nic, tu nic...
Za případnou radu dík..

Ja galerii temer nepouzivam. Na svoje fotky mam flashovou, kterou nemam na Joomle. Na fotky v clancich je Phoca naprosto zbytecna a staci malinkej plugin, kterej pouzivam uz nekolik let.
No a ted jsem si udelal jednu fotogalerii, ale tu mam od vyrobce sablony. Ta je placena - Rokgallery. Jo a pak vlastne pouzivam jeste jednu, ta je jednoducha, generuje tusim 1-2 W3C chyby, coz je oproti jinym z JED malo a funguje dobre, ale zalezi jakou chces pouzit. Galerii jsou mraky.

Tak jsem ze zoufalosti kontaktoval podporu endora.cz a myslel jsem si, že se mnou nebudou ani zabývat, jelikož nejsem placený zákazník. Nicméně během čtvrt hodiny mi přišel e-mail, že je chyba v instalačním balíku Phocy a tudíž se nevytvořily tabulky v databázi. Pán z podpory je vytvořil ručně a vše funguje jak má. Takže velký dík podpoře endora.cz