Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitrofiremni chat - WinXP a Win7

Protože s výměnnou operačního systému na Windows 7 přestal fungovat NET SEND, hledám nějakou náhradu.
Vzhledem k tomu, že zůstane mix Windows XP a Windows 7, potřebuju něco, co bude pracovat v obou systémech.

Jedným požadavkem je možnost poslat zprávu jednomu uživateli a všem.

Hledám něco co nejjednoduššího, nepožaduji žádný centrální server apod.
Když uživatelé zvládli posílání přes NET SEND, zvládnou cokoliv...

5ešením, do kterého se mi moc nechce je interní Jabber server. To beru až jako krajní variantu.

Díky za návrhy.

Skype ani IRC se nedostane ven. Psal jsem, ze je to omezene jen na HTTP a omezene je to chytrymi firewallem (spis farmou firewallu), takze ani skype se nechyta.

Potrebuju neco uvnitr site.
Jednoduchou moznost poslat vsem zpravu pripadne poslat zpravu jednomu uzivateli.
A musi jim neco na obrazovce vyskocit, nemuzu cekat, az si pripadne zpravu prectou, kdyz si neco spusti.