Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnani TV

Samsung UE40D8000 vs Philips 42PFL7606H
co myslite ze je lepsi ?
Nemohu se rozhodnout a je to tak 50 na 50% nekdo tvrdi ze neco ma lepsi ten philips ( 3D zobrazovani )
nekdo rika ten samsung
prosim za rychle odpovedi dekuji

no me prave laka ta samsung co jsem koukal na porovnani takje to tak trochu vyrovnane - philips ma 400Hz a samsung 800Hz , samsung ma aktivni 3D philips pasivni 3D ,, nemohu se rozhodnout byl jsem se kouknout i v electroworldu a tam rikali ze je to ta nejlepsi ze samsungu , a co me prekvapilo ze nemusite mit zadny specialni konvertor z obrazku 2D na 3D ze to dela samo , philips tohle neumí , rozdil je velkej v cene philips je o dost levnejsi ale za kvalitu se plati :)