Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - bude fungovat?

pc bez grafiky, OS a HDD. Tak do 4500,-

udělaly mu tady 20 sestav minimalně,ale nikde nepsal že chce MB s Integralní grafikou,tudiž kdyby si koupil MB + ty jeho RAM + ten jeho ZDROJ.......
Tak bych se mu vysmál,utíkal by do czc a ptal by se " kolik tady u vás stojí integralní grafika ? " :-D Pardon za tento dementní vtípek,ale fakt jsem to musel napsat :)
hned mi je líp.