Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tomb Raider: Legend - problém

Haloooha. :-D. Kúpil som si grafickú kartu ASUS GF 7900 GT-256MB : http://www.alzasoft.sk/asus-en7900gt-top-2dht-256mb -ddr3-geforce-7900gt-pci-express-x16-sli-hdtv-2xdvi -d62064.htm
Mám nainštalovanú hru TOMB RAIDER: LEGEND a ani za boha mi nejde zapnúť "NEXT GENERATION CONTENT". Prečo to sakra robí ??? ::) - stále je to zašedené....Ovládače ForceWare samozrejme tie posledné. To isté aj DirectX. (nainštalovaný spolu s hrou). A preto sa pýtam znalých ľudí. :)) . . . ostatný HW: AMD A64 3800+, DFI LanParty NfOrce 4, 2*1GB DDR400, HDD 80+250 GB S-ATA, WIN XP PROFESIONAL SP1. Za radu dííííík a :beer:.

Snad ti bude stačit tohle vysvětlení :

"Velké pozdvižení způsobily next-gen efekty, jež nabízí nefalšované vizuální orgie, ale ve skutečnosti si je vychutná pouze mizivé procento hráčů, kteří nemají počítače jako všichni ostatní, ale nabušené elektronické bestie živené lidským masem. Efekty nové generace vypadají božsky, ale kvůli neuvěřitelným nárokům na grafickou kartu jsou pouze třešničkou na dortu pro pár vyvolených jedinců (nemluvě o dosud nevyřešených problémech s frameratem na kartách od Nvidie při next-gen grafice)".

Zeptám se kámoše, který má stejně silnou kartu, RAM má DDR2 stejné velikosti,
Socket AM2 a procák určitě nebude slabší. Ráno mu pošlu textovku.
Snad to nebude chtít 2 karty SLI propána. Můžeš se poptat na polském fóru nebo přímo u TR.

forum *** www.tombraiderforums.com

Pro sichr si stáhni patch 1.2 : hsklj