Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem většina CD/DVD my píše chybu co stím?

Zdravím mám doma mnoho starších CD nějaký DVD jsou to většinou hry které mám rád a vždy mě bavili MOH GTA Vice city Mafia když hry byly nové když jsem je koupil normálně fungovali vše ted to dám do mechaniky a nic třeba se naistaluje 1/4 a pak to napíše cyclická redudantní kontrola dat a přeruší se to zkoušel jsem to i jiných mechanikách bez změny ani překopírovat do složky v PC to nejde tak já nevím díky za pomoc a ujasnění co se stím děje díky

Ještě stručný popis-cintát:
"Ke správné funkci programu MUSÍTE mít nainstalován NET Framework . Jestli ho máte nainstalován zjistíte jednoduše tak, že pokud se vám CladDvd neotevře, nainstalován není.
1. Vložte DVD do mechaniky a spusťte program.
2. Nyní v programu vidíte načtenu strukturu DVD.
3. Nahoře klikněte na DVD Mode a pod ním vyberte možnost Select Main Movie. Tím vyberete, že chcete z DVD uložit pouze hlavní film.
4. Klikněte vpravo na Options a vyberte složku, kam se má film uložit.
5. Klikněte na Start RIP ! Tím se vám hlavní film uloží do vybrané složky. Na některých místech převodu se mírně zasekne, takže nepropadejte panice, jelikož právě na těch místech opravuje chybnou strukturu, či navigaci.
Upozorňuji, že ne vždy chyby opraví, jelikož samozřejmě není všemocný, ale z 90 procent vždy pomůže."